OBLIEKAČKY ONLINE - HRY PRE DIEVČATÁ - OBLIEKACIE HRY

Hry na Obliekanie Dievčat a Postáv - Make-Up - Účes - Umelé Nechty - Zariaďovanie Domu

Každé z dievčat sníva o tom, aby si mohlo urobiť make-up, zaujímavý účes, módne sa obliecť alebo vybrať nábytok do domu. Teraz je to možné vďaka tejto hre. Môžeš obliekať dievčatá ako len chceš, robiť im make-up alebo účes , česať a strihať im vlasy, maľovať nechty, lepiť umelé nechty, obliekať chlapcov a omladiť staršie dámy. Môžeš si dokonca vytvoriť vlastný virtuálny domček vďaka vhodnému rozostaveniu nábytku. A to všetko celkom zadarmo. Na čo čakáš? - vezmi myš a daj sa do práce...!

Obliekačky - v časti obliekačky nájdeme veľa hier určených dievčatkám. V obliekačkach si môžu dievčatá vyskúšať obrovské množstvo šiat, topánok a doplnkov. V každej hre sa môžeme premeniť na stylistu, modelku alebo slávnu osobnosť. Hry na obliekanie učia zmysel pre štýl a dobrý vkus. Naučíme sa prispôsobiť ich našim potrebám a spojenie oblečenia s doplnkami ako napríklad kabelky, náhrdelníki, prívesky, náušnice a podobne. Celkom určite môžeme povedať, že naše obliekačky sú bezpečné a prispievajú k rozvoju dieťaťa, preto môžeme naše obliekačky odporúčať aj najmladším dievčatkám.

Make-Up - sú to hry, v ktorých robíme make-up, čiže plné skrášľovanie tváre. Môžeme tu maľovať oči, ústa, robiť tiene, predlžovať riasy, meniť obočie a samozrejme postarať sa o zodpovedné doplnky ako np. kontaktné šošovky, náušnice, stužky a sponky.

Hry pre Dievčatá - v tejto časti sme umiestnili tzv. „plné obliekačky”. Hry, v ktorých obliekame postavu, robíme jej make-up a účes, maľujeme nechty, atď.

Obliekanie Celebrít - nájdeme tu obliekačky so slávnymi a obľúbenými osobnosťami zo sveta módy, hudby, filmu a aj športu.

Účes - ak máš rada robenie účesov, česanie a samozrejme strihanie a modelovanie vlasov, tak sa tu určite nebudeš nudiť.